Etkö ole vielä jäsenemme? Rekisteröidy tästä.
Salin käyttöaste juuri nyt:

Latino Show -tanssilauantain 25.5. opettaja esittäytyy!

Tulevana lauantaina 25.5. on luvassa Latino-Show -tanssilauantai!
Lauantaina pääset tutustumaan kolmeen Latino-Show:n lajiin tanssinopettajaopiskelija Emilia Isomaan johdolla.
Tässä lauantain opettajan Emilian terkut:
”Hei, olen Emilia Isomaa, 23-vuotias tanssinopettajaopiskelija Ruotsista. Olen tanssinut pienestä tytöstä asti ja kisannut sekä menestynyt tanssijana ja viime vuosina myös koreografina Latino Show SM- sekä -MM-kisoissa. Tärkeintä itselleni on turvallinen ja avoin ilmapiiri, jossa yhdessä päästään oppimaan ja kokeilemaan uutta. Eli rohkeasti vaan mukaan tanssimaan. Odotan innolla meidän tanssipäivää Torniossa! Terveisin Emilia”
Varaa paikkasi ja tule tanssimaan!
Hox! Voit maksaa tanssilauantain myös verkkokaupassa!
Etkö ole vielä jäsenemme? Rekisteröidy tästä.