Etkö ole vielä jäsenemme? Rekisteröidy tästä.
Salin käyttöaste juuri nyt:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Suositusten mukaan ryhmäliikunnat vain pienryhmissä ja Live-striimauksilla

Ryhmäliikuntatunnit järjestetään pienryhmissä ja live-striimauksilla toistaiseksi

Suositusten mukaisesti ryhmäliikuntatunnit jatkuvat nettilähetyksillä toistaiseksi. Tunneille otamme rajatusti 9 asiakasta mukaan. Nettisivujemme lukujärjestyksestä näet Livestriimi- tuntien ajat. Tunnit tallentuvat ryhmään, joten voit treenata niitä koska vain sinulle sopii. Mukaan pääset Facebookin suljettuun HF livetreeniryhmään voimassaolevalla HF treenikortilla tai Live-treenikortilla. Kortin voi ostaa myös verkkokaupastamme.

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Etkö ole vielä jäsenemme? Rekisteröidy tästä.